КП НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ

Аварійно-диспетчерська служба: 066-384-16-34, 067-203-86-04

КП НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ

Аварійно-диспетчерська служба: 066-384-16-34, 067-203-86-04

У зв’язку з аварією водопровідної мережі, перекрита подача води на райони «Північний», «Княжа», с.Приміське, с.Південное. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на водопровідній мережі, 10.08.2022р. з 9:00 буде перекрита подача води у стару частину міста від вулиці Усова. (Мапа)   Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Водопостачання

У зв’язку з аварійними роботами на водопровідних мережах, можлива подача води з пониженим тиском. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Ми працюємо завдяки Вашим оплатам, просимо мешканців та гостей міста вчасно платити за отримані послуги Водоканалу, щоб безперебійно користуватися водою у власних домівках.

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.50 років НЗФ 1/1, перекрита подача води в данному районі. Підживлення району з 17:30 до 19:00. Ремонтні роботи розпочнуться 26.07.2022р. Приносимо вибачення

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Путилівська 24, перекрита подача води в даному районі. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Аварійно-ремонтні роботи за адресою вул.Шевченка 235, перекрита подача води у будинках 235 та 237 по вул.Шевченка. Подальші відновлювальні роботи буде виконувати підрядна організація. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Водопостачання буде

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Магнітогорська 3, перекрита подача води в даному районі. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.

Ми всі живемо у непростий час. Війна змінила погляди на життя, речі та світ навколо. Та попри це у м.Нікополі ситуація стабільна й продовжуються  вчасно і якісно надаватися комунальні послуги.

У зв’язку з аварією водопровідної мережі за адресою вул.Сагайдачного 286, перекрита подача води в даному районі. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після закінчення робіт.